Araç üzerinde bulunan Port bagaj montaj profili için üretim yöntemleri geliştirilmekte ve konusunda uzaman ve deneyimli ekibimiz ile devreye alma çalışmaları hızlı ve kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Üretim esnasında Alüminyum Profil Bükme için özel büküm makinaları, profil üzerinde bulunan delik veya özel boşaltmalar için özel CNC işleme merkezleri ve ergonomik port bagaj montaj fikstürleri imal edilemektedir.   

 
 

Port Bagaj Büküm Makinaları

Port Bagaj Profilinin bükümü için özel tasarım bükme ekipmanları profile özel olarak tasarlanıp imal edilmektedir aynı zamanda büküm esnasında profil üzerinde deformasyonların olmaması için özel çözümler üretilmektedir.


 

Port Bagaj CNC İşleme Makinaları

Port Bagaj Profilinin üzerinde bulunan özel delikler için sabit yada CNC kontrollü delme üniteleri ile hızlı ve kolay üretim yöntemleri geliştirilerek, üretiminize kalite ve hız kazandıracak ekipmanlar imal edilmektedir.

 

Port Bagaj Montaj Makineleri

Port Bagaj Profilinin üzerinde bulunan detay parçalrın montajını sağlayacak ergonomik ve hızlı üretim yöntemleri geliştirilerek, üretiminize kalite ve hız kazandıracak montaj ekipmanlar imal edilmektedir.