top_02

Kısaca MC Otomasyon…

Her geçen gün hızla değişen ve gelişmekte olan dünyamız, teknoloji ile birlikte hayal gücümüzü zorlayan gelişmeleri bize sunan bir konuma gelmiştir.

Bu sebeple 2004 yılında otomasyon, özel makine , ekipman imalatı ve müşteri ihtiyaçlarına uygun proje geliştirme ve uygulama amacıyla kurulan firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Firmamız, teknolojik gelişmeleri çok yakından takip ederek faaliyet konularındaki uzmanlık seviyesini her geçen gün arttırmakta ve müşterilerine optimum çözümleri en hızlı ve ekonomik şekilde sunmaktadır.

Konusunda uzman ve en güncel bilgilerle donanmış teknik ekibimizle geliştirdiğimiz üretim metotlarının kullanılarak işletmelerin verimlerini arttırarak daha hızlı, hatasız, daha ekonomik ve sonuç olarak daha yüksek kalitede üretim yapmalarını sağladığımız için gururluyuz.

Günümüzde imalat sanayinin vazgeçilmez unsuru haline gelen otomasyon sistemlerinde müşteri ihtiyaçlarını ve taleplerini doğru analiz edip optimum çözümleri maksimum performans/fiyat oranı ile sunabilmek ve müşterisinin çözüm ortağı olarak çalışmak ana hedefimiz olacaktır.

 

 

Kalite Anlayışımız..

Mc Otomasyon ve Makine olarak kalitemizi Sürekli iyileştirerek, Müşteri Memnuniyeti’nin sürekliliğini sağlayacak kalite’de ürünler sunmak temel hedefimizdir.

Bu amaçla belirlenen hususlar Kalite Politikamız olarak kabul edilmiştir.

1- Tasarım ve Üretimde zaman ve kaynak israfını önleyerek, Ürün maliyetlerini düşürmek

2- Çalışanlarımızın bireysel gelişimlerine olanak sağlamak

3- Çalışanlarımızın, Ortaklarımızın ve tedarikçilerimizin beklentilerine en iyi  şekilde cevap vermek, hedeflerimizin gerçekleştirilmesinde katılımlarını sağlamak.

4- Teknik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, faaliyetlerimiz sırasında  çevrenin korunmasına ve enerji tasarrufunun sağlanmasına önem vermek,

5- Kalitede sürekliliğin sağlanması için gerekli kaynakları sağlamak

Mc Otomasyon ve Makine Yönetimi olarak; Yukarıda belirtilen ana hedeflerimizi gerçekleştirmek için gerekli desteği vereceğimizi taahhüt ederiz.

iso